Aydınlıkevler Dershane

Üniversite sınavına hazırlık süreci olan lise dönemi, öğrencilerin hayatında büyük bir yer edinmektedir. Bu dönemde sinir ve stres son safhada olduğu için dersleri ve konuları yetiştirmeye çalışan öğrenciler son derece yorgun ve bitkin olurlar. Aileler öğrencilerini Odtülüler Aydınlıkevler dershane eğitim kurumuna yolladıklarında, tüm bu stres ve ders yetiştirme sorunu ortadan kalkmaktadır. Hizmetleri arasında öğrencilerin psikolojilerine yardımcı olma ve hedeflerini belirleme konusunda da destek bulunmaktadır.

Sınav Öncesi Rehberliği

Rehberlik hizmetleri sayesinde sınav öncesi ve sonrası dönemde öğrencilerinin yanında olan Odtülüler Aydınlıkevler dershane kurumu, tam eğitim ve öğrenim hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Rehberlik derslerinin haftalık olarak öğrencilere verilmesinin yanında gelecek kaygısı ve stresi yaşayan öğrencilerle birebir görüşmeler de sağlanmaktadır. Öğrencilerin hedeflerine ulaşması için gerekli olan ders çalışma programının düzenlenmesi ve uygulanması da öğretmenler tarafından sağlanmaktadır.

Sınav Sonrası Rehberliği

Sınav döneminden sonra öğrencilerin hangi üniversiteyi tercih edeceklerine dair kafalarında soru işareti oluşmaktadır. Eğitim aldıkları rehberlik alanında uzman olan Odtülüler Aydınlıkevler dershane hocaları, öğrencilere puanlarını, sıralamalarını göz önüne alarak, tercih etmek istedikleri bölümler hakkında da detaylı bir tercih formu hazırlamaktadır. Her öğrencisiyle bu stresli dönemde ilgilenen eğitim kurumu sayesinde öğrenciler kendilerini güvende ve rahat hissetmektedir.

Veli Bilgilendirme ve Butik Derslikler

Velilere bilgilendirme hizmeti de sunan kurum, öğrencilerin gelişimi ve kat ettiği yol hakkında da veli toplantılarında bahsetmektedir. Okuldaki derslerine de yardım sağlayan bu hizmet sayesinde öğrenciler, tam bir destek alarak derslerinde daha başarılı olmaktadır. Kaliteli eğitimden faydalanmak ve öğrencilerinin geleceğini garanti altına almak isteyen aileler, Odtülüler dershanesini tercih ederek doğru kararı verirler. Butik dersliklerde öğrenim gören öğrenciler, okuldaki başarısının çok çok üstüne çıkabilir ve kendilerini geliştirebilirler.