Birkaç sene önce kurulmasına rağmen kısa süreler içerisinde en çok tercih edilen Aydınlıkevler Mezun Dershanesi, verdiği sıra dışı hizmetler ile Ankara’nın en başarılı dershanesi olmaya hak kazanmıştır. Eğitim sisteminden öğrencilere özel uygulamalara kadar bir çok alanda hizmetler vermektedir. Eğer siz de çocuğunuzun başarılı olmasını istiyor iseniz Odtülüler dershanesi sizin için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Sizde ilgili resmi web sitesinden verdikleri hizmetleri detaylıca inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’nın En Başarılı Dershanesi

Ankara’nın en başarılı dershanesi seçilmiş olan dershane butik sınıflarından dolayı da oldukça ilgi görmüştür. Bu sebepten ötürü eğer çocuğunuzu bu dershaneye göndermek istiyor iseniz önceden erken kayıt yaptırmanız önerilmektedir. Yoksa kontenjanlar çabucak dolduğundan sonrada yer bulamama sorunu yaşayabilirsiniz. www.odtülülerdershanesi.com adresinden Aydınlıkevler Mezun Dershanesi şubesi için ya da diğer şubeler için kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenci Merkezli Uygulamalar

Koçluk sistemi, veli bilgilendirme sistemi, eğitim koçluğu ve benzeri uygulamalar ile öğrencilere ders çalışma alışkanlığı aşılanmaya çalışılmaktadır. Koçluk sisteminde, öğrencinin evde de ders çalışabilmesi için geliştirilmiş bir yöntemdir. Öğrenci evde olduğunda da öğretmenleri ile iletişim halinde olurlar ve öğretmenler ödev verirler öğrenci de bu sorumluluklarının farkında olur ve yerine getirmeye gayret eder.

Veli bilgilendirme sisteminde ise veli öğrencisinin hangi derslerden kaç puan aldığını, devamsızlık bilgilerini, hangi konularda eksik olduğunu ve ödevlerini görebilmektedir. Bu sayede veli de öğrencisi için ona uygun çalışma programı oluşturabilmekte ve her şeyden haberdar olduğu için rahat olmaktadır. Ayrıca Aydınlıkevler Mezun Dershanesi farklı hafıza teknikleri ile öğrencinin hızlı okuma, hafıza eğitimi gibi alanlarda da başarıya bir adım daha yaklaşması için yeni hizmetler vermektedir. Siz de bu eğitim kurumunu seçerek çocuğunuza parlak bir gelecek sunabilir ve bu dershane ile bu parlak geleceğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Disiplin Uygulamaları

Bu eğitim kurumunda gerçekleştirilmekte olan disiplin uygulamaları, öğrencinin daha düzenli, tertipli dakik ve daha çok ders çalışmasını amaçlayan uygulamalardır. Örneğin öğrenci derse geç gelirse derse alınmaz ve ceza olarak kütüphanede kaçırdığı dersin süresince test çözer.