Batıkent Dershane

Her geçen yıl büyümeye devam eden odtülüler dershanesi yüzlerce öğrenci için gidilmesi gereken bir kurum haline gelmiştir. Zirveye çıkmamızın en önemli sebepleri arasında, işimizi severek ve isteyerek yapıyor olmamızın yanında öğrencinin her haline uygun çözümler üretiyor olmamızdır. Öğrencilerimiz ve velileri bizler için çok önemlidir.

Batıkent dershane öğrencileri için sınıflar ferah ve sadece 12 kişidir. Aile sıcaklığı ile siz velilerimizi öğrencilerimizle birlikte güler yüzlü çalışanlarıyla karşılamaktayız. Öğrenciniz kendisi için uygun programı oluşturamayabilir, hangi konulara ağırlık vermesi gerektiğini bilemeyebilir ve bunun gibi birçok sorunla öğrenciniz tek başına başa çıkamayabilir, sizler için öğrencinize dershanemizde uygulanan koçluk eğitim ile birlikte özel, öğrenme hızına göre programlar oluşturuyoruz. Bu sistemle birlikte öğrenci neyi, nasıl yapması gerektiğini görerek çalışma yapmaktadır. Her ay o programları kontrol ederek verilen programları
yeniliyoruz. Böylece öğrenci diğer seviyelere kolaylıkla çıkabilmektedir. Sizleri de öğrencimizin gelişimi hakkında veli bilgilendirme sistemi kapsamında detaylı olarak gelişmelerden haberdar etmekteyiz.

Batıkent dershane olarak güçlü yayın desteğine ve yardımcı ek kitaplara sahibiz. Verilen konu anlatımlı kitaplar gereksiz bütün bilgilerden arındırılmış ve değişen sınav sistemlerinde değişen konulara tamamen uygundur. Öğrencileri doğru yönlendirmek ve öğrenmelerini tam olarak gerçekleştirebilmeleri adına güçlü bir rehberlik servisi hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin yaşadıkları her sorun ile ilgili olarak öğrencilerle özel olarak ilgilenilmektedir. Çünkü her çocuk bizim için özeldir.

Batıkent dershane öğrencilerin yıllarca yaptığı ezber sistemine son vererek dershane öğrencilerine hafıza teknikleri öğretmektedir. Böylelikle öğrenci saatlerce uğraşmak zorunda kalmaktan kurtulacak ve öğrendikleri bilgileri yıllarca unutmayacaktır. Bu da öğrencinin sınavlarda konuları daha kolay şekilde hatırlamasını ve yanlış cevaplama olasılığı en aza
düşürmektedir.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Böylece size uygun istediğiniz programa kolayca kayıt yaptırabilirsiniz. Batıkent Dershane; bu kadar çok hizmeti bir arada verme sebebimiz öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına az da olsa katkı sağlayabilmektir. Çünkü çocuklarımız; yarınlarımıza açılan kapılarımızdır.

Dershane olarak uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Her kesimden öğrenciye kaliteli eğitim vermekteyiz. Sizinde zamanınız değerli ise Batıkent dershane ye uğramalısınız. Butik dershane olmak farkındalıktır.