Ülkemizin geleceği değerli öğrenciler; her biriniz üniversite sınavını kazanarak hayalinizdeki bir bölüme yerleşmek, üniversiteden mezun olduğunuzda da hem severek yapacağınız hem de maaşı iyi olan bir işte çalışmak istiyorsunuz. Fakat günümüz koşullarında üniversiteli olmak kolay değil. Üniversitelerin kontenjanlarının sınırlı oluşu ve başvuran aday öğrenci sayısının her geçen gün biraz daha artması üniversite sınavlarını kazanmayı zorlaştırıyor. Ama bu durum sizi umutsuzluğa düşürmesin. Biz Ankara – Batıkent’te bulunan en iyi butik dershane, Odtülüler Dershanesi olarak siz değerli öğrencilere yönelik kişiye özel, koçluk sistemine dayalı sınava hazırlık programları uyguluyoruz. Ankara – Batıkent’in en iyi butik dershanesi Odtülüler Dershanesi olarak öğrencileri en iyi şekilde üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Yoğun bir etüt programı ve kişiye özel öğrenci koçluk programı, gerçeğini aratmayan güncel denemeler, ÖSYM formatında deneme soruları, 20 yıllık birikim ve tecrübe, her biri alanında uzman öğretmenlerden oluşan profesyonel kadro, VIP butik eğitim, her dersten koçluk sistemine dayalı birebir eğitim, her dersten özel etüt programı, farklı yayın destekleri, farklı yayınevlerinin hazırlamış olduğu deneme sınavları, 10 – 12 kişilik özel sınıflar gibi pek çok farklılığa sahip olan Odtülüler Butik Dershanesi olarak siz değerli öğrencilerin yanındayız.

BATIKENT EN İYİ DERSHANELER

Ankara – Batıkent’te bulunan en iyi butik dershane Odtülüler Dershanesi – ‘’Bir Numara Eğitim’’ Olarak Faaliyet Alanımız;

Hafıza Teknikleri ve öğrenmede kalıcılığı artıran çeşitli yöntemler kullanarak öğrencilerimizi üniversite sınavlarına profesyonel olarak hazırlıyoruz.

Her biri alanında uzman olan öğretmen kadromuzla, etkili öğrenme gerçekleştirebilmek için özel olarak düzenlenen eğitim ofislerimizde her dersten ve her seviyede etüt yapıyor ve profesyonel olarak öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyoruz.

Öğrenciye değer katmak ve onu bulunduğu noktadan daha ileri bir noktaya taşımak için  ‘’öğrenci koçluğu’’ ve ‘’eğitim koçluğu ’’ kapsamında ‘’Koçluk Sistemine’’ dayalı özel ders çalışma programları düzenliyoruz.

‘’Her birey tektir ve özeldir’’ ifadesinden hareketle koçluk sistemine dayalı ‘’bireysel çalışma programları ’’ hazırlıyoruz. Bu program kapsamında siz değerli veliler ve odak noktamız olan değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Siz de ayrıcalıklı bir eğitim almak ve en iyi şekilde üniversite sınavlarına hazırlanmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki numaralardan bize ulaşın.  0 312 485 23 28 ya da 0 555 424 12 40