Sistemin gerekliliği dolayısıyla öğrenciler okul dönemlerinde desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bundan dolayı pek çok ebeveyn çocuklarına destek olarak iyi bir gelecek kurmalarına şimdiden yardımcı olmak istemektedirler. Söz konusu durumda karşımıza dershaneler çıkmaktadır. Odtülüler dershanesi, uzman kadrosu ve deneyimli yöneticileri sayesinde Batıkent mezun dershane denildiğinde ilk akla gelen olmuştur.

Sağlam Kadro, Başarılı Öğrenci

Odtülüler dershanesinde çalışan uzman kadro çocuğunuzun hem okul derslerine hem de sınavlarda başarıyı elde edecek şekilde yönlendirip, bu başarının devamlılığını sağlamayı hedefler. Koçluk sistemi sayesinde çocuğunuzun düzeyi belirlenir ve ona en uygun düzeyde eğitim verilir. Odtülüler dershanesi sizinle ve çocuğunuzla sürekli iletişim halinde ilerler. Sizin ve çocuğunuzun motivasyonunu arttırmayı sağlar. Odtülüler dershanesi deneyimli yöneticileri ve branşlarında uzman öğretmenlerden oluşan kadrosuyla en iyiler arasına girmiştir.

Öğrenci Takip Sistemi

Çocuğunuzun okuldaki derslerinde ve sınavlarda ki başarı düzeyi belirlenip, ona uygun düzeyde eksikleri tamamlanır. Batıkent mezun dershane koçluk sistemi sayesinde de başarılarının devamlılığı kolaylaşır. Sistemli ve düzenli çalışmaları, çocuğunuzun düzeyi, ne kadar zamanda ne kadar yol kat ettiği sizinle paylaşılır. Size de çocuğunuzla ilgili endişe duymak yerine başarısını kutlamak kalır.

Çocuğuma Neler Kazandıracak

Batıkent mezun dershane en başta sizin ve çocuğunuzun sınav stresini azaltmaya ve hatta bu tür kaygılarınızı ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Çocuğunuza verimli zaman yönetimini ve verimli ders çalışma yöntemlerini göstermektedir. Bu yöntemleri nasıl kullanması gerektiğini göstermektedir. Çocuğunuza ders çalışma disiplini aşılamaktadır. Odtülüler dershanesi koçluk sistemi ve uzman kadrosuyla çocuğunuza sınavlarda ki ihtiyaç duyduğu başarıya götürecektir. Bunun dışında çocuğunuz derslerden ve sınavlardan korkmayacak, zamanını etkin ve verimli şekilde kullanmayı alışkanlık haline getirecektir.

Çocuğunuzun okul ve yaşam arasındaki dengeyi sağlamasına yardımcı olur. Başarı devamlılığı sayesinde hem stres ve kaygıları azalır, hem de daha mutlu bir birey haline gelir. Okul ve sınavlarda hatta başarıyla beraber özgüveni de yerine gelir. Odtülüler dershanesi olarak gelecekteki hedefine ulaşması için çalışmasını teşvik eder, nasıl bir yol izlemesi gerektiğini hem çocuğunuzla hem de sizinle paylaşırız. Aynı zamanda sizinde eğitim sürecine dahil olup, çocuğunuzla etkili ve kaliteli iletişim kurmanıza destek oluruz.