Siz de çocuğunuz için kaliteli eğitim veren ve güzel hizmetlere imza atan bir eğitim kurumu arıyor iseniz Batıkent mezun dershanesi sizin için aradığınız kaftan niteliğindedir. Lisenin başlangıcından bitimine kadar 9, 10, 11 ve 12. sınıflara eğitim verilmekte ve ayrıca mezun öğrenciler için de ayrı bir eğitim verilmektedir. Eğer çocuğunuzun geleceğini önemsiyor iseniz Batıkent mezun dershanesi ile geç olmadan tanışın. Birkaç sene önce hizmete başlamasına rağmen kaliteli ve disiplinli eğitim şekli sayesinde kısa sürede adını Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır. Bünyesinde yer verdiği profesyonel eğitimciler, alanında yurt dışında yüksek lisans yapmış öğretmenler ile eğitim seviyesini en üst düzeyde vermektedirler. Bu sebeplerden dolayı 2017 yılında en çok tercih edilen ve üniversite sınavlarında sınav birincisi çıkaran nitelikli dershanelerden biri olmuştur.

Öğrenci Merkezli Kaliteli Uygulamalar

Koçluk sistemi ile öğrenciler eve gittiklerinde de öğretmenleriyle iletişim halinde olurlar ve evde yapılması gereken ödevlerini yaparlar. Bu sayede de öğrenci evde de kendine bir ders ortamı oluşturabilir. Veli bilgilendirme sistemi ile de veli öğrencinin notlarını, devamsızlık bilgisini, eksik olduğu konuları ve var ise aldığı cezaları görebilmektedir. Bu sayede de veli öğrencinin yaptıklarından haberdar olduğundan dolayı evde çocuğu için uygun bir ders çalışma ortamı sağlar. Disiplin uygulamaları ise derse geç gelen ya da ders esnasında telefonuyla oynayan öğrenciler için yapılan uygulamalardır. Ceza olarak ders süresi boyunca kütüphanede test çözmektedirler Bu güzel uygulamalardan dolayı Batıkent mezun dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi seçilmiştir.

Ankara’nın Başarılı Dershanelerinden Biri

Kaliteli ve nitelikli bireyler yetiştirmeye çalışan Batıkent mezun dershanesi, geçen yıl diğer dershaneler ile baz alındığından Ankara’nın en başarılı temel lisesi ve butik dershanesi olmaya hak kazanmıştır. Bu sebepten dolayı iyi bir eğitim için Odtülüler dershanesi!

Başarılı Öğrenciler Bu Dershaneden Çıkmaktadır

Yapılan araştırmalara göre üniversite sınavında ilk 10’a giren öğrencileri Odtülüler dershanesindeki öğrenciler oluşturmaktadır. Her sene üniversite sınavında dereceler yapan öğrenciler çıkaran Odtülüler dershanesi ile çocuğunuzu başarıya bir adım daha yaklaştırın. Başarılı olmak için öğrenci kadar dershane de çok önemlidir.