Ankara Etlik’te butik dershane arıyorsanız ve aynı zamanda kaliteli eğitim ve üstün hizmet bekliyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşarak görüşme talebinde bulunabilir ve randevu alabilirsiniz. 0312 485 23 28 – 0555 424 12 40

Ankara – Etlik Lokasyonu’nda bulunan Odtülüler Butik Dershanesinde tüm derslerde öğrenmeyi kalıcı hale getiren pratik metotlar, öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi ve her türlü problem durumuna uygulanabilmesi için kolaydan zora doğru tasarlanan soru sistemi, anlaşılamayan konularda öğretmenlerden destek gibi hizmetler sunuyoruz. Yarınlarınızı en az sizin kadar düşünen, sizi, hayatın her alanında geliştirmeyi hedefleyen ve yarınlarınızı inşa ederken siz değerli öğrencilere anlamlı bir katkı sunan Ankara Etlik Odtülüler Dershanesi eğitim işini ciddiye alıyor. Hayatınızın her alanını etkileyecek, maddi ve manevi açıdan sosyal çevrenizi belirleyecek olan hayallerinizdeki mesleğe sahip olabilmek için öncelikle iyi bir yükseköğretim kurumuna yerleşmeniz gerekir. Lise son sınıfta alacağınız her karar, göstereceğiniz her çaba muhtemelen yakın vadeli gelecek planlarınızı etkileyecektir. Mesleki anlamda tatmin olabileceğiniz bir işe yerleşebilmek için öncelikle TYT ve AYT sınavlarına iyi hazırlanmanız ve iyi bir puan almanız gerekir. Fakat bunu tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Biz Ankara’nın en iyi TYT – AYT Dershanesiolarak en iyi fiyatla en üstün hizmeti sunacağımızı garanti ediyor ve sizleriEtlik Ankara’da bulunan butik ODTÜLÜLER DERSHANESİ’ ne bekliyoruz.

ETLİK DERSHANE FİYATLARI

Şimdi çocuğunuza sınıfına göndermek için fiyat niteliğinde her türlü alternatifi sunan kurumlar Etlik’te size sınıf olarak hizmet ediyor. Özellikle Odtülüler dershanesi kalite fiyat açısından son derece uygundur. Kurum içerisinde, butik sınıf eğitimi veren sınıflar ve birden fazla sınıf sunan Etlik kursları, 8 + 1 veya 15 + 1 sınıfları için ayrı fiyatlar sunuyor. Gelecekte yeni kapıların öğrencinin kendisinden aldığı eğitim ile birlikte açıldığı zaman, Etlik YKS Dershane Fiyatları‘nı ve ödeme yapan aileler için ödeme rahatlığını öğrendiğinde akıllarda yeni beklentiler görülecektir. Siz ve öğrenciniz hakkında düşünülen projeler oldukça fazla. Bizi tercih eden, kaliteli öğretmenlerin ayaklarını yetiştirmek, teknolojik gelişmelerden yararlanmak isteyen öğrencilere iyi eğitim verebilmek için belirli miktarlara ihtiyaç var, fakat bu, bütçeyi sarsmayacak oranda verilecek paradır. Etlik dershanede işlenilen konuların pekişmesi için soru çözüm saatleri uygulanmakta ve farklı soru çeşitleriyle öğrencinin yorum ve pratik gücünün geliştirilmesi sağlanmaktadır.