Günümüzde okulda verilen eğitim yeterli gelmediği noktalarda genellikle veliler dershanelere başvurmaktadırlar. Dershanecilik sektöründe bulunan Eryaman mezun dershanesi bünyesinde az sayıda öğrenci bulundurduğu için öğretmenlere öğrencilerle birebir ilgilenme imkanı sunmakta ve öğrencilere ise çalışabilmeleri için geniş ve sessiz bir ortam sunmaktadır. Mezun eryaman lgs dershane öğrenciler için en faydalı şekilde hizmet vermeye çalışan rehberlik hizmetleri ve bunun yanında danışman öğretmenlik sistemi hem öğrencilerimizin başarısı hem de dershanemizin başarısı için yenlikçi ve çağdaş bir eğitim anlayışı ile hizmet vermektedir. Ayrıca koçluk sistemi de uygulanır. Her öğrencimize kendisiyle birebir ilgilenebilmesi için eğitim koçu atanır ve sene boyunca birebir olarak ilgilenilir.

Öğrenciye Değer Veriyoruz

Eryaman LGS dershanelerinde öğretimi bireyselliğe dökerek her öğrenciyle maksimum seviyede ilgilenmeye çalışıyoruz ve her öğrenciye kendisinin özel olduğu hissini yaşatmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz çözemedikleri soruları ve akıllarına takılan konu tekrarı ihtiyacı hissettikleri konuları da randevulu bire bir olarak özel ders alma imkanıyla bu sorunların da üstesinden gelebilirler. Öğrencilerimizle birebir ilgilenebilmek için sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve dershanemizde Odtülüler dershanesinde uygulanmaya başlamış olan ve gayet başarılı bir sistem olan butik dershane sistemi uygulanmaktadır.

Eğitim Programı

Öğrencilerimiz alanında uzman olan öğretmenlerden istedikleri konu hakkında sınırsız sayıda bire bir olarak etüt alabilirler. Ayrıca uzman olan rehber öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize ihtiyaçları olduğu her an psikolojik olarak destek veriyoruz. Öğrencilerimize 1 ders yılı boyunca minimum 1064 saat ders ve sınırsız etüt verilmektedir.

Rehberlik Sistemi

Mezun dershanemizde bulunan rehberlik sistemi öğrencilerimizin ergenlik döneminde bulunduğu dönemleri göz önünde bulundurarak onlara sadece ders anlamında eğitim değil aynı zamanda hayat eğitimi de vermektedir. Şu ana kadar velilerimiz dershanemizin gerek eğitim sisteminden gerekse rehberlik sisteminden son derce memnun kalmıştır. Ayrıca rehberlik ve danışmanlık sistemimizde gizlilik esas alınır. Ayrıca yılın farklı zamanlarında ders dışında farklı etkinliklerle öğrencinin rahatlaması için ev zihnini boşaltıp derslere daha iyi bir şekilde adapte olup verimli bir çalışma sergileyebilmesi için çeşitli piknik, gezi vs tarzında etkinlikler yapılmaktadır.