Etimesgut Dershane

Bir dershane öğrenci için büyük anlamlar ifade etmektedir. Yüklenen anlamların altından kalmak büyük bir başarı örneğidir. Odtülüler dershanesi her yıl tecrübesi sayesinde zirvede yer almaktadır. Bir öğrenci dershaneden kendisini istediği seviyeye çıkartmasını beklemektedir. Biz butik dershane olarak öğrencilerin rahatı ve kaliteli eğitim hakkı için birçok yöntem sunmaktayız. Bütün öğrenciler özeldir ve özel bir ilgiyi hak etmektedirler.

ETİMESGUT DERSHANE İMKÂNLARI NELERDİR?
Velilerin ve öğrencilerin içinde olduğu zor sürecin farkında olduğumuzdan dolayı onlara bu süreci en kolay atlatabilmenin bütün kurallarını öğretiyoruz. Öğrencimiz Etimesgut Dershane ile birlikte öğrenmenin ne kadar eğlenceli olduğunun farkına varacaktır. Zorlandığı noktalarda koçluk eğitimi ile birlikte öğrenciye özel ders programları oluşturulacaktır. Anlaşılmayan dersler için ek dersler konulmaktadır. Öğrenci özellikle okul sınavları olduğu dönemlerde sınırsız etüt imkânından rahatlıkla yararlanabilecektir. Sınıflarımızı 10-12 kişi arasında sınırlandırarak öğrenciye ayrılan zamanı iki katına çıkarttık. Öğrencilerle tek tek ilgilenilmekle birlikte öğrencinin durumu ile ilgili velilerde bilgilendirilmektedir. Güçlü yayın desteği ve yardımcı kitapları ile birlikte öğrenci aradığı bilgiye en kısa yoldan ulaşacak ve ekstra bir başka kaynağa ihtiyaç duymayacaktır. Üstelik ezber yapmaya gerek kalmadan öğretilen hafıza teknikleri ile birlikte birçok bilgiyi akılda tutma kolaylaşmıştır. Böylelikle
soruları yanlış cevaplama olanağı ortadan kalkmıştır.

Etimesgut Dershane; güler yüzlü, alanında uzman öğretmenler ile eğitim vermektedir. Öğrenciniz için bu kadar çok fırsat sunan dershanemiz, sizin için de ödemelerinizle ilgili birçok fırsat sunmaktadır.

Aslında dershanelerden bir tek öğrencilerin değil velilerinde istekleri olmaktadır. Bunlar öğrencimi iyi bir yere yerleştirin ya da bir kuruma yerleşsin, kazansın gibi daha birçok iyi dilek. Bunları sağlayabileceğimizi bilmek bizleri oldukça sevindirmektedir. Sizlerde rahat bir sınav süreci atlatmak ve ardından istediğiniz yere gitmek isterseniz. Odtülüler dershanesi ile görüşmelisiniz.

Etimesgut dershane kaliteli eğitim yanında bir de fiyatlarıyla da sevindirmektedir. Her yıl zirvenin yanında ödeme konusunda takdir almaktayız. Öğrencilerimize ders çalışsınlar diye, velilerimize de ödemelerini rahat yapabilsinler diye ödeme planları çıkartmaktayız. Üstelik peşin ödeme yaptığınızda sizlere kaçıramayacağınız tekliflerimiz bulunmaktadır. İster taksit
ister peşin.