Gölbaşı Dershane

Tüm dershaneler öğrencilerin okuldan sonra pekiştirme yapmaları için uygun olarak dizayn edilmiş eğitim kurumlarıdır. Dalında tecrübeli öğretmenler her ders için belli programlar dahilinde eğitim vererek sınavlara hazırlamaktadırlar. Gölbaşı Butik Dershane olarak bakıldığında kaliteli bir eğitim sayesinde Ankara’da adını duyurmayı başarmıştır. Odtülüler dershanesi sınıf mevcutlarını daha az tutarak kaliteli ders anlatmanın peşindedir. Öğrenci sayısının az olması daha çok soru çözümüne ve daha iyi anlamaya işarettir. Gölbaşında kurulan Odtülüler dershane ile velilerin içi artık çok daha rahat olmaya başladı. Uygun fiyatlara da velilerin yanında olmayı hedefliyoruz.

Odtülüler Dershanesiyle Hayallerinize Kavuşun

Geleceği garanti altına almak ve istenilen mesleği yapmak için sınavdan başarılı olmak gerekir. Bu başarının yolu ise Odtülüler dershanesi sıralarından geçer. Özverili, bilinçli ve kaliteli öğretmen kadrosu bu anlamda ellerinden gelen tüm çabayı göstererek adayları sınava hazırlarlar. Sınavdan önce tüm eğitim yılı boyunca sistemli bir şekilde çalışarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gölbaşı butik dershane sistemi tüm müfredata uygun olarak çalışır. Öğrenci ve velilerle bir uyum yakalar. Birlikte olarak ders çalışma teknikleri belirlenir.

Ders Çalışma Yöntemleri Başarının Anahtarıdır

Veliler çocuklarına genellikle ders çalışma sistemleri yüzünden kızarlar. Odtülüler dershanesi rehberlik servisi yardımıyla öğrencilerin velilerine ulaşarak ders çalışma programı ayarlanır. Düzenlenen bu program sayesinde adaylar başarılarıyla önce ailelerini sonra bizleri çok mutlu ederler. Başarmak için belli bir program üzerinden gitmek en doğru karardır. Rehberlik öğretmenleri bu anlamda her öğrencinin yapısına ve düzenine göre gün içerisinde uyabilecekleri bir program hazırlar. Odtülüler dershanesi kurulduğu günden bu zamana kadar başarıyı bu şekilde yakalamıştır.

Başarabileceğinize İnanın

Sınav kaygısı, stres ve motivasyon için Odtülüler dershanesi tecrübeli öğretmenler tarafından gerekli eğitimler vererek öğrencilerin sınav ile ilgili tüm sıkıntılarını giderir. Başarabilmek için önce adayların inanması gerekir. Odtülüler dershanesi Gölbaşı dershane şubeleriyle tüm öğrencilere destek sağlamaktadır. Tecrübeli ekip sayesinde ders anlatımları, soru çözümleri ve karşılıklı görüşmeler sayesinde sınav başarıları önceden yapılan deneme sınavları öğrencinin seviyesini belirler. Doğru bir eğitim verilerek ve doğru yönde olarak sınav başarısı şüphesiz kaçınılmaz durumdadır.