Öğrenci olmanın kolay ve zor yanları bulunmaktadır. Kolay yanları okula gitmek, zor yanları ise; ders çalışmak, sınavlara hazırlanmak hele ki merkezi sınavlara hazırlanmak ve başarı göstermek. Mesleki kariyer için en önemli basamak yks sınavında başarı göstermektir. Bunun için de iyi bir çalışma programınız olmalı ve sistemli olmalısınız. Yoksa sınavda başarı gösteremezsiniz. Seçeceğiniz dershane sizi en yükseklere çıkartabilmelidir.

Odtülüler dershanesi olarak öğrencilerimizi değerli görmekte olup yılların deneyimi sayesinde öğrencilerimize özel hizmet vermekteyiz.

Gölbaşı yks kursu dershanesi 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir.  Bu sınıflar öğrencilerin öğrenme hızlarına göre düzenlenmiştir. Ayrıca derslerde sadece anlatım tekniği kullanılmamaktadır. Görsellerden ve modellerden de faydalanılmaktadır. Böylece her öğrenciye hitap edilmektedir. Dershanemizde öğrencilerimizin sistemli ders çalışmasını sağlamak ve bunu alışkanlık haline getirme adına koçluk sistemi bünyesinde öğrencilerimize özel olarak çalışma programları yapılmaktadır. Bu çalışma programları ile öğrencilerimiz her gün konu, tekrar ve soru çözümü yapmaktadır.

Gölbaşı yks kursu dershanesi tam gün eğitim vermektedir. Okul hayatınıza göre size uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz. Sınırsız bir şekilde birebir ve etüt olanağımız bulunmaktadır.

Sınava hazırlanan öğrencilerde genel olarak psikolojik dengesizlikler yaşanmaktadır. Bu sorunun giderilmesi adına dershanemizde alanında uzman öğretmenler bulunmaktadır. Öğrenci psikolojisinden anlayan, sorunlara yönelik olarak hızlı çözümler üretebilen bir rehberlik hizmetimiz yer almaktadır. Öğrencilerde bulunan kaygı, stres, heyecan gibi sorunları ile başa çıkmaları ve bu durumların ortadan kalkması adına öğrencilerle özel olarak görüşmeler düzenlenmektedir. Bu görüşmeler sonunda öğrencilerde var olan kaygı, stres gibi durumlar ortadan kalkmaktadır.

Gölbaşı yks kursu dershanesi öğrenciye öğrettiği hafıza teknikleri sayesinde sektörde fark yaratmaktadır. Öğrenilen bilgileri öğrenci daha çok akılda tutmaktadır. Böylece soruların yanlış cevaplanması ya da hatırlanamaması olasılığı en aza inmiş olmaktadır.

Dershanemizde verilen yardımcı kaynaklar sayesinde yks sınavı kolay bir bulmaca gibi halledilmektedir. Verilen kitaplar sayesinde başka kaynağa ihtiyaç duyulmadan sınava hazır hale gelmektesiniz. Öğrenciler dershanemiz ile birlikte yks sınavına hazırlanırken hiç zorlanmamakta aksine zevk almaktadır.

Öğrencilerimizin başarısını arttırmak için gölbaşı yks kursu dershanesi olarak uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız.