Hakkımızda | Odtülüler Dershanesi

odtülüler dershanesi

Odtülüler Dershanesi Olarak sunduğumuz her hizmette daima “kalite” ve “mükemmelliği” esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir. Günün gereklerini karşılamaktan uzak, kalıplaşmış ve ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen kadromuz ile yüksek motivasyona dayanan başarı odaklı eğitim ve öğretimi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğitim alanındaki ve sınav sistemlerindeki tüm yenilikleri öğrencilerine aktararak araştıran, sorgulayan ve sorun çözen yetkin insan yetiştirmek temel amacımızdır.


Odtü mezunları olarak kurduğumuz Odtülüler Dershanesi Batıkent, Kızılay, Eryaman, Sincan, Etimesgut ve Pursaklar şubeleri ile en iyi eğitimi vermeyi hedeflemiştir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizi butik ve kurumsal dershanecilik anlayaşımızla başarıya taşıyoruz.


Alternatif Dershanecilik

Yaptığımız çalışmalarda öğrencilerin konuları kısa sürede öğrenmesi sağlanmaktadır.Hafıza teknikleriyle dersler kalıcı belleğe kolay yerleşmektedir.Bu format da hazırlanan öğrenci rakiplerine göre avantajlı hale gelmektedir.Kurumlara vermiş olduğumuz hizmetlerde ise kurumları avantajlı hale getirmekteyiz.Sistemimizde iki farklı yöntem uygulanmaktadır (sıfırlama tekniği – hafıza teknikleri)