Başarıya ulaşmak her zaman meşakkatlidir. Başarı emek ve azim ister. Eğer siz de çocuğunuzun başarıya ulaşmasını istiyor ve iseniz ve Ankara şehrinde ikamet ediyor iseniz Kızılay Odtü’lüler Etüt Merkezi gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir kurumdur. Bu eğitim kurumu çocuğunuzu başarıya ulaştırmak ile beraber disiplinli ve düzenli bir öğrenci olmasına da katkı sağlayacaktır. Uyguladığı disiplin uygulamaları ile öğrencinin çalışkan, dakik ve düzenli olmaları amacı güdülmektedir. Odtü’lüler dershanesinin tercih ederek çocuğunuzun her yönden gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Butik ve Vip Özel Sınıflar

Kızılay Odtülüler Etüt Merkezi 2017 yılında Ankara’nın en iyi butik sınıflarına sahip olan dershane olma unvanına hak kazanmıştır. Vip özel sınıfların hepsi 7 kişilik olup oldukça verimli dersler işlendiği görülmüştür. Bu az kişilik sınıflar sayesinde çocuğunuz verimli bir şekilde ders çalışabilir ve takıldığı derslere direkt olarak öğretmenine sorular sorabilmektedir.

Güçlü Akademik Eğitimci Kadrosu ve Güncel Ders Müfredatı

Kızılay Odtülüler Etüt Merkezi ders müfredatını her zaman eğitim bakanlığına uygun olarak hazırlamaktadır. Ek etütleri de öğrencilerin eksik olduğu konulara göre hazırlamaktadır. Birçok deneyimli eğitimciyi kadrosunda yer veren Odtü’lüler dershanesi, eğitimde çığır açan sayılı dershanelerden biri olmaktadır. Dershaneye özgü koçluk sistemi ve öğrenci takip sistemi ile en çok tercih edilen dershaneler arasındadır.

Kayıt Yaptırmak İçin

Kayıt yaptırmak için Kızılay Odtü’lüler etüt merkezi resmi web sitesi olan siteye girerek irtibat numarası aracılığı ile arayarak ya da siteye e mail göndererek dershaneye ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede online müşteri temsilcisi olduğundan dilediğiniz soruları sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Dilerseniz bir başka seçenek olarak dershaneyi ziyaret edebilir ve yetkili öğretmenler ile görüşüp kaydınızı yapabilirsiniz. Fiyat bilgisi değişmekte olup öğrencinin seviyesine bağlı olmaktadır. Ücreti dilerseniz peşin dilerseniz de taksitli olarak ödeyebilirsiniz.