Kızılay’daki butik dershane fiyatları

Dershanelerin fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Açıldıkları çevre, öğrenci başarıları, verdikleri eğitim, yaptıkları deneme sınavları gibi çeşitli sebeplerden dershane ücretleri artabilmektedir. Fakat odtülüler dershanesi sunduğu hiçbir hizmete karşılık ekstra fiyat talep etmemektedir. Dershanemizde öğrenciye yönelik çok fazla hizmet bulunmaktadır.

Kızılay’daki butik dershane fiyatları ile dershanemizin fiyatlarını karşılaştıracak olursak;

Fiyatları karşılaştırmaya geçmeden önce dershanemizin olanaklarına kısaca değinecek olursak;

Dershanemiz 12 kişilik dersliklerden oluşur. Sınıflar öğrenciye göre dizayn edilir. Konular işlenirken her konunun anlaşılması için çaba sarf edilir. Anlaşılmayan konular için ek dersler konulmaktadır. Ayrıca sınırsız etüt ve birebir imkânı sunulmaktadır.

Sınav süreci boyunca düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavları sayesinde soru çeşidi görerek sınavda başarı olasılığınızı arttırırsınız. Sınav süresi ile aynı yapılan sınavlarımızda zaman sorunu yaşayan öğrencilerimizde zamanla bu sorundan kurtulur.

Psikolojik anlamda destek arayan öğrencilerimiz için sağlam bir rehberlik hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetle doğru yönlendirme yapılmaktadır. Tercih zamanınızda da sizlere tam destek sunulmaktadır.

Dershanemizde kaynak sıkıntısı yaşamazsınız. Yaprak test, cep kitapçıkları, konu anlatımlı, soru bankası gibi birçok kaynak verilmektedir. Böylece istediğinize her an ulaşabilme olanağınız bulunmaktadır.

Kızılay’daki butik dershane fiyatları bu kadar çok hizmet sunmasalar bile yüksektir. Bizler değerli öğrencilerimiz için sektöre uygun fiyatlar belirledik. Taksit olanağı sunduk.

Dershanemizde hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu da öğrendiklerinizi daha çok akılda tutmanızı sağlamaktadır. Her şeyi akılda tutmak oldukça zordur. Fakat biz bunun üstesinden geldik ve mini kodlarla işi bitirdik. Bu konuda bizlere güvenmeniz yeterli olacaktır. Başarınızı arttırmanız için her yolu düşündük. Eksikliklerinizi tamamlamak adına sizlere fırsat sunuyoruz. Sizler de çok yorulmadan başarı isterseniz ailemizin bir üyesi olmalısınız.

Başarı demişken; sistemli olmak adına koçluk sistemi bünyesinde programlar oluşturulur. Bununla birlikte her gün ne yapacağınızı görürsünüz. Bu program sadece size özeldir. Başkasının programı ile başarı sağlayamazsınız. Tam gün eğitim verilmektedir.

Kızılay’daki butik dershane fiyatları verdikleri eğitimden daha yükseklerdedir. Aldığınız eğitimin kalitesinin yüksek olmasını önemsiyorsanız; odtülüler dershanesi ile yola çıkmalısınız. Verdiğiniz miktarı sonuna kadar bilgi olarak sizlere ödemekteyiz.