Kızılay Ankara’nın merkezi konumunda. Bu konumu sebebiyle eğitimin de merkezi olarak hayat buluyor. Okullar dershaneler buralara şubeler açarak kişilerin ulaşımını kolaylaştırıyor. Özellikle mezun öğrencilerin okul gibi bir kaygısı olmaması sebebiyle hafta içi tüm gün dershanede olabilme imkanı doğuyor. Bu durum da insanları Kızılay’a yönlendiriyor. Kızılay’daki mezun dershane insanların tercih ettiği özel dershanelerden. Odtülüler Dershanesi uzman eğitim kadrosuyla mezun öğrencileri tanıyor ve ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunuyor.

Kızılay’daki mezun dershane olan Odtülüler Dershanesi mezun öğrencilere yönelik seviye tespiti, psikolojik destek gibi hizmetleri sunuyor. Çalışmaları sayesinde uzman eğitim kadrosuna ulaşmış olan Odtülüler Dershanesi kaliteli eğitim öğretim anlayışına kaldığı yerden devam ediyor. Alanında uzman eğitimcilerden alınan dersler sayesinde konular daha kalıcı bir şekilde işleniyor.

Öğrenciler genel itibariyle hiç sorun yaşamadan kolaylıkla öğreniyorlar. Kızılay’daki mezun dershane olarak hizmet veren Odtülüler Dershanesi mezun öğrencilere aynı zamanda ruhsal destek de sağlıyor. Mezunluk psikolojisi içerisine girmiş öğrencileri bu sorundan kurtarmak için elinden geleni yapıyor.

Mezun Psikolojisi

Mezun öğrenciler genel itibariyle kendine hedefler koymuş ve hedefleri doğrultusunda ilerlemeye çalışan insanlardan oluşmaktadır. Bu öğrenciler takdir görecek işler yapıp ilerleyen senelerde başarılara imzalar atabilmektedir. Tabi ki bu aşamada önemli olan nokta doğru bir destek kurumu seçmek olacaktır. Odtülüler Dershanesi öğrencilere başarıya giden yolda dışarıdan bir gözle görerek, doğru yönlendirmeler sağlayarak büyük katkılar sağlamayı amaçlamaktadır.

Puan Kaybım Olur Mu?

Puan kaybı yeni dönem içerisinde söz konusu olmamaktadır. Öğrencilerin mezuna kalması onları artık mağdur etmemektedir. Burada yetkililer doğru bir hamle yaparak puan kırılması sorununun önüne geçtiler. Bu durum da mezuna kalan öğrencilerin umudu oldu.

Mezun Dershanesinde İşleyiş Nasıldır?

Mezun öğrenci biraz fazla boş kalabilmektedir. Sonuç itibariyle gitmesi gereken bir iş, okul, yer ya da yapması gereken bir sorumluluk bulunmamakta. İşte bu gibi gaflet hallerinde sorunun kolaylıkla çözümlenebilmesi adına dershane büyük bir rol sahibi olmaktadır. Öğrenciye destek vererek, hafta içine ve hafta sonuna programları yayarak kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu konuda bilinçli ailelerin tercihi Odtülüler Dershanesi olacaktır.