Her ne kadar okullarda alınan eğitimin yeterli olduğu iddia edilse de hala gerçek başarı için dershaneler olmadan olmuyor. Dershanelerin sınava hazırlık dönemlerinde öğrencilerin temel bilgilerinin pekiştirilmesinde rolü sayılamayacak kadar fazladır. Bir çok aile çocuğunun iyi bir mesleğe sahip olmasını istediğinden iyi bir eğitim alması için ne kadar zor durumda olurlarsa olsunlar fiyatlara bakmaksızın çocuklarını dershaneye göndererek başarılarına başarı katmayı hedeflemektedir. İyi bir dershane ve doğru tercihler ile öğrencinin gelecekteki başarısı göz önüne alınmış olduğunda fiyatlar göze gelmemektedir.

KOÇLUK SİSTEMLİ BUTİK DERSHANE ANKARA

Odtülüler Dershanesi Butik Sınıf doğrultusunda ve Koçluk Sistemi ile seviye belirleme sınavı sonucuna göre aynı potansiyeldeki öğrencileri 10-12 kişilik sınıflarda ders vererek başarıyı arttırmaktayız. Görevli ve deneyimli rehber öğretmenlerimiz ve eğitim koçlarımız sayesinde, öğrencilerimize sadece çalışma programı konusunda değil, aynı zamanda sınav kaygısı, ders konsantrasyonu, aşırı stres, motivasyon, dikkat toplama gibi eğitimleri ile ilgili konularda çalışmalar ve terapiler yapılır. Eğitim koçumuz; öğrencinin derslerine farklı çalışma yöntemleri bulmasında, öğrencinin kendi algılama tipine göre çalışma yolları bulmasında, soru çözümünde kolay yollar geliştirmesinde, okuduğunu kolay anlamayı sağlamasında, hafızada tutmasında kalıcılık sağlama ve meslek seçimi konusunda yardımcı olma gibi pek çok çalışmaları gerçekleştirir. Rehber öğretmenimiz; eğitim yönüyle neyi nasıl yapması gerektiği konusunda yol gösterici, sınav sistemi ve ders çalışma gibi konularda uzmanlık ve danışmalık yapmaktadır.

ANKARA DERSHANE

Odtülüler Dershanesi; öğrencilerimizi doğrudan sınava hazırlayıp hedefledikleri okulları kazanmalarına yardımcı olmakla birlikte, hem kaliteli eğitim hem de uygun fiyatlarla başarılı bir eğitim sunmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak isteyenler, dershaneye gelerek ilgili personellerle birebir görüşebilir ve bilgi alabilirler. Çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını istiyorsanız eğer Odtülüler Dershanesi ile iletişime geçerek size en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle dershanemize çocuğunuzun kaydını yaptırarak iyi bir gelecek için ilk adımlarını atmasını sağlayabilirsiniz.