Sincan Dershaneler

Sincan dershanemizde sınıflar başarı ve algı düzeyi birbirine yakın öğrencilerden oluşmaktadır. Homojen sınıflardaki bu eğitim sayesinde öğrenme kolaylaşmaktadır.

Okulda işlenen konuların üzerinde durulmakta, öğrenilemeyen konular tekrarlanmakta, pekiştirici çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Sınav dönemlerinde ise sınavlara yönelik öğrencilerimize destek verilmektedir. Deneyimli uzman eğitimcilerimiz ve eğitim koçlarımız öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda rahat bir ortamda eğitim olanağı sağlamaktadır.

Kurumumuzda derslerin işlenişinde temel amaç “TAM ÖĞRENME”nin gerçekleştirilmesidir. Bunu gerçekleştirirken öğrencinin farklı algısal tercihleri, bilgiyi işlemedeki zihinsel süreçleri başta olmak üzere öğrenmeyi etkileyen tüm faktörleri içeren öğrenme türleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Sincan butik dershanesi ya da Etüt Merkezi; kaliteli eğitim arayan veliler için en iyi çözümdür. Sincan Etüt Eğitim Merkezi olarak eğitimin içinden gelen kurucumuz ve deneyimli kadromuzla 10 yılı aşkın süredir öğrencilerimizi lise ve üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Sincan butik dershanede bütün dersler belirli bir program dahilinde işlenmektedir. Sincan butik dershanede, 10-12 kişilik sınıflarda öğrenciler kendilerini özel hissederler. Kurumumuzda işlenen birebir derslerle konular daha da pekişir ve öğrencimiz hedeflerine giden yolda emin adımlarla ilerler.

Sincan dershanemizde düzenlenen matematik ve yaz kamplarıyla öğrencilerimiz rakiplerine göre daha önce başlarlar. Bu kamplarda konu eksikleri giderilir, mevcut bilgiler daha da pekiştirilir. Kurumumuzda öğrencilerinin bilgiye ulaşmaları, edindiği bilgiden çıkarım yapması ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmeleri temel alınmıştır. LGS-YKS hazırlık programı alanında uzman öğretmenlerimizle sınav soru tekniğine yakın, özgün sorularla düzenli konu tarama testleri ve deneme sınavları uygulayarak öğrencilerimizin sınav tekniklerini erken yıllardan itibaren geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Öğrencilerini teorikte değil pratikte hayata hazırlama hedefi ile yola çıkan Sincan Dershane; uyguladığı eğitim modeli ile potansiyelinin farkında olan, özgüveni yüksek, düşüncelerini özgürce ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Ankara’nın en iyi butik dershanesiyle 0312 485 23 28 – 0555 424 12 40 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.