Tyt Yaz Kampları

Hayatın her alanı oldukça zorlu maratona dönüşmüş durumda. Ve ezelden bilinen de şudur ki maratonun en iyisi olmak için akıl hocalarının da en iyilerinden olması şart. Eğitimi sistemimiz ise ülkemizde koşullarının da getirdiği gerçeklikler nedeniyle ( çok öğrenci az iyi okul gibi) zorlu barajları geçebilmeyi zorunlu kılmaktadır. TYT yaz kampları düzenlemeleri de bizzat bu zorlu barajları geçebilme adına adeta ince detaylı oluşturulmuş ve gayet başarılı projeler olarak gençlerimizi hedeflerine ulaştırmada oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bahsettiğimiz en iyi akıl hocalarının da elbette ki adresi Odtülüler Dershanesi olacaktır.

Bedelsiz, Emeksiz Hedef Planlaması Eksik Kalır…

Yaz aylarında çoğu yaşıtlarının eğlence ve değişik aktivitelerinin tersine öğrenciler bu kampta özellikle sayısal dersler alanında eksiklikleri ile tanışıp bu eksikliklerinin giderilmesi Ankara’nın en başarılı dershanesi ekibi tarafından sağlanacaktır. Kamp kelime anlamıyla da diğerlerine göre bir izolasyon ve belli konuya odaklanma içerikli olduğundan TYT yaz kampları ile bu durumun eğitime yansıması sağlanmıştır. Ülkemizde başta matematik olmak üzere sayısal içerikli derslerin eksiklikleri veya varsa eksik konuları öğrenciler bazında tek tek ele alınıp bu kamplarda çözüme kavuşturulur. Bu durum da zaten Türkiye çapında pek çok kişinin önüne geçilmiş olma durumunu otomatikman kampa katılan öğrencilerimize artı olarak hanelerine işlenmiş olur.

Kamptan Sonra Da Süreç Tam Gaz İlerleyecektir..

Kampta eksilerin artıya Ankara’nın en başarılı dershanesi tarafından dönüştürülmesi ile bu sefer sıra harika bir takip sistemine sahip rehberlik sınıfı, öğrenciye farkındalığını kazandıran eğitim koçluğu sistemi ve butik sınıflar uygulamasıyla bol bol deneme ve sınav yoluyla pekiştirme sürecine girecektir. Odtülüler dershanesi TYT kampları, butik sınıfları ve eğitim koçluğu gibi etkinlikleri ile pek çok diğer eğitim kurumuna örnek teşkil eden içerikte ve ümitleri yeşerten vizyonda. Zaman ve hedef kaybını önemsiyorsanız en doğru adres burası..