Günümüzde her bütçeye uygun fiyatlarda eğitim hizmetleri sunan dershaneler her ne kadar yardımcı eğitim kurumları gibi gözükseler de aslında genel itibariyle okullarda alınan temel eğitimlerin daha da kaliteli bir niteliğe kavuşmasına önemli bir rol üstlenmiştir. Sadece okuldaki eğitimle başarı elde edilemeyeceğini düşünen aileler destek olması için dershaneleri tercih etmektedir.

Ankara Yenimahalle Odtülüler Dershanesi olarak; öğrencilerimizi doğrudan sınava hazırlayıp istedikleri okulları kazanmalarına yardımcı olmaktayız. Öğrencilerimize kaliteli eğitim ile başarılarını katlayarak hedeflerine ulaşmaları için varlığımızı sürdürmekteyiz.

Ankara Yenimahalle Odtülüler Dershanesi Butik Sınıf doğrultusunda Koçluk Sistemi ile seviye belirleme sınavı sonucuna göre aynı potansiyeldeki öğrencileri 10-12 kişilik sınıflarda ders vererek başarıyı arttırmaktayız. Öğrencilerin öğrenme düzeyleri birbirine yakın olduğu için öğretmenlerimiz de dersi ona göre şekillendirebilmektedir. Öğrencilerin öğrenme eksikliklerinin tespit edilmesi ve giderilmesi amacıyla yapılan deneme sınavları sayesinde öğrenci eksiğini öğrenmiş olur. Bu durumda deneyimli ve eğitimli her branştan öğretmen kadromuzla etüt almaları mümkündür.

Ankara Yenimahalle Odtülüler Dershanelerinde öğrencilerimizin sınav alışkanlığı kazanmaları, sınavlarda kısıtlı sürede zamanı en iyi şekilde kullanma teknikleri öğrenmeleri, sınavlarda oluşan stresi azaltabilmeleri için deneme ve tarama sınavları yapılmaktadır. Bu sınavların sonuçları ise rehberlik ve koçluk servisi öğretmenlerimiz tarafından analiz edilir, öğrencilerin eksikleri tespit edildikten sonra gerekli yönlendirme yapılır. Bu yönlendirme bazen ek ders tarzında bazen de çalışma programı şeklinde olabilir. Çalışma programlarının hazırlanması her öğrenciye özel olarak birebir öğrenci ile birlikte koçlarımız tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca çalışma programına uyup uymadığının kontrolü ve çalışma metodları hakkında bilgilendirme yapılır. Rehberlik öğretmenlerimiz ise öğrencilerin sınava yönelik, kişisel veya psikolojik birçok sorunda yardımcı olur, onlara en doğru en iyi çözüm yolunu gösterirler. Ankara Yenimahalle Odtülüler Dershaneler de olduğu gibi bizde öğrencilerimizin refahı, huzuru ve en önemlisi başarılı olması için çalışmaktayız.