[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”346″ img_size=”full”][vc_column_text]

ERYAMAN DERSHANE

Öğrencinin sınavlara hazırlık sürecinde başarı merdivenlerini tırmanmasında okul, aile ve dershanenin çok büyük rolü vardır. Öğrencinin hayatta başarılı olabilmesinin altyapısını ağırlıklı olarak okul başarısı ve her kademede karşısına çıkan akademik sınavlar oluşturur.

Aile içi etkili iletişim ve özenli ilişkiler son derece önemlidir. Ankara – Eryaman dershaneleri içinde rakiplerimizden bizi farklı kılan en önemli nokta; her öğrenciye özel başarı programlarını oluştururken öğrenci ve aile ilişkilerini de programa dahil etmemizdir. Çünkü sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci başarısı bir takım çalışmasını gerektirir. Eryaman Dershaneleri içinde kalitenin ve başarının tesadüf olmadığını bilen ODTÜ’lüler Dershanesi olarak sınavlara hazırlık ya da okul derslerine katkı amacıyla dershanemize kayıt olan öğrenciler için akademik çalışmaları destekleyici nitelikte uyguladığımız pek çok yöntem vardır.

Hafıza teknikleri ve her öğrenci için özel olarak tasarlanmış koçluk sistemine dayalı eğitim bu yöntemlerden sadece ikisidir. 20 yıllık tecrübe, alanında uzman profesyonel kadro, VIP eğitim, her dersten birebir eğitim, her dersten özel etüt programı, farklı yayın destekleri, farklı yayınevlerinin hazırlamış olduğu deneme sınavları, 10 – 12 kişilik özel sınıflar gibi pek çok farklılığa sahip olan ODTÜ’lüler Dershanesi siz değerli öğrencileri gerçek başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır.

Biz, Eryaman losyonunda bulunan ODTÜ’lüler Dershanesi olarak en iyi, en profesyonel eğitimi verebilmek ve çocukların karşı karşıya oldukları zorlu sınav maratonunda hem anne babaya destek olmak hem de çocuğun farkındalığını artırarak en iyi performansı gösterebilmesini sağlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Öğrenmenin bir amaç değil bir süreç olduğu fikrinden yola çıkarak her öğrencimize öğrenmeyi öğretiyor ve böylece öğrencimizin eline hazır balık vermek yerine ona nasıl balık tutulacağını öğretiyoruz.

Bireysel farkların daha çok ön plana çıktığı günümüz bilgi çağında, öğrenmeyi öğrenmenin hayati önem taşıdığı düşünülürse özel olarak eğitim koçu ile çalışmanın ve yine kişiye özel hazırlanan ders programının takip edilmesi, başarıya giden en kolay, en etkili, en faydalı ve en kestirme yoldur. İnsanlar, sahip oldukları kalıtsal özellikleri ve farklı çevre koşulları sonucu farklı öğrenme koşullarına sahiptir. Dolayısıyla her insanın öğrenme ihtiyacı da farklılık göstermektedir. Kişilerin öğrenme türlerinin ve öğrenme ihtiyaçlarının farklı olması sonucunda da bireysel öğrenme yani kişiye özel düzenlenen eğitim programı ortaya çıkmıştır.

Her bireyin birbirinden farklı olması, öğrenme tür ve ihtiyaçlarının kişiden kişiye değişmesi durumu kişiye özel bir program hazırlanmasını gerekli kılmıştır. Ankara – Eryaman’ da bulunan ODTÜ’lüler Dershanesi olarak biz bu farklılıklardan hareketle her öğrencinin ihtiyacına yönelik özel öğrenme programları tasarlayarak başarıyı garantiliyoruz. Siz de çocuğunuzun bütün hayatını önemli derecede etkileyecek olan YGS – LYS sınavlarında işi şansa bırakmak istemiyorsanız Eryaman’ da bulunan şubemize gelerek detaylı bilgi alabilir ya da aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Tunahan mahallesi 254 sokak Demapark avm. No: 156 4. Etap Eryaman
Tarif etmek icin de ufuk arslan lisesinin arkasi 5. Etap metro duraği yakini.
Eski ögütler marketin üstü

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”0312 282 82 02″ font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%231e73be”][/vc_column][/vc_row]